Založ si blog

Zem ľahostajnosť.

Neviem, ale od istého času,sú Slováci voči všetkému (okrem peňazí) ľahostajný.Čo si budeme nahovárať, porevolučné obdobie nieje to čo sme chceli. Tak sme prestali veriť v lepšie Slovensko.Cítime sa podvedený po každých voľbách…To sa pravdepodobne podpisuje pod neustálu ľahostajnosť.Prišiel som minule k lekárovi špecialistovi a dozvedel som sa: nemáte sprievodku odporučenie od obvodného doktora;

nieste objednaný (cez internet );

váš problém nieje akútny;

dovidenia.

Pritom ma mohla, sestrička objednať keď som tam bol osobne. To by človek pochopil keď môže chodiť a vie ako sa objednať cez internet. Mňa doviezla sanitka. Moja 69 ročná matka ma dotisla ku ambulancii. Viem lekári toho majú veľa.No pamätám si časy keď boli ústretovejšie sestričky .Nie len ku svojim známym. To isté sa deje na úradoch.Úradníci majú na všetko výhovorku. Zákon je taký a taký. Máme na to 60 dní.Ja si ale myslím, že zákony sú na to aby ľuďom pomáhali a nie obmedzovali. Prečo by sme si Slováci nemohli navzájom pomáhať? Začnime prekonávať tú ľahostajnosť.

Kráľ a trubadúr

21.05.2018

Určite ste už počuli niečo o demokracii. Vláda ľudu. Ľud si volí parlament. Od parlamentu závisí vláda.Prezidenta volí ľud. Ako povedal T. G. Masaryk: " Aký pán taký krám." Odkaz tohoto viac »

Zem ľahostajnosť.

17.05.2018

Opíšem vám kam až taká ľahostajnosť môže na Slovensku viesť. Priemerná rodina, družka udržuje domácnosť. On pracuje mimo trvalé bydlisko.Sú radi keď sa stretnú po dvoch troch týždňoch.Lenže,zrazu viac »

Zem ľahostajnosť.

14.05.2018

Ako som už písal,sme na Slovensku ľahostajný ku sebe samým.Nerobíme pre Slovákov toľko ako pre cudzincov. Cudzincom ponúkneme pozemky na stavbu závodov,v ktorých budeme v konečnom dôsledku viac »

Irán prehliadka vojenská útok zranení

Irán si po útoku v Ahváze predvolal viacerých európskych veľvyslancov

23.09.2018 08:41

"Tento zločin je pokračovaním komplotov regionálnych štátov, ktoré sú bábkami Spojených štátov," uviedol Chameneí.

drogy, kokaín, hašiš

Zombie droga drieme už dlhšie aj na Slovensku

23.09.2018 08:00

Svoje meno získala pre desivý výzor človeka, ktorý ju užil a motá sa ako chodiaca mŕtvola.

Matteo Salvini

Salvini: Pravicové politické krídlo je 'pravým' ochrancom Európy

22.09.2018 22:08

Na konferencii, ktorú organizovala jedna z menších strán talianskej krajnej pravice vystúpil aj Trumpov bývalý stratég Bannon.

Tragická dopravná nehoda, Prešov

Zrážka autobusu a auta na východe si vyžiadala jednu obeť

22.09.2018 21:00

Leteckí a pozemní záchranári transportovali do nemocnice spolu dve osoby.

lektor

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 4
Celková čítanosť: 2510x
Priemerná čítanosť článkov: 628x

Autor blogu

Kategórie

Archív