Založ si blog

Zem ľahostajnosť.

Neviem, ale od istého času,sú Slováci voči všetkému (okrem peňazí) ľahostajný.Čo si budeme nahovárať, porevolučné obdobie nieje to čo sme chceli. Tak sme prestali veriť v lepšie Slovensko.Cítime sa podvedený po každých voľbách…To sa pravdepodobne podpisuje pod neustálu ľahostajnosť.Prišiel som minule k lekárovi špecialistovi a dozvedel som sa: nemáte sprievodku odporučenie od obvodného doktora;

nieste objednaný (cez internet );

váš problém nieje akútny;

dovidenia.

Pritom ma mohla, sestrička objednať keď som tam bol osobne. To by človek pochopil keď môže chodiť a vie ako sa objednať cez internet. Mňa doviezla sanitka. Moja 69 ročná matka ma dotisla ku ambulancii. Viem lekári toho majú veľa.No pamätám si časy keď boli ústretovejšie sestričky .Nie len ku svojim známym. To isté sa deje na úradoch.Úradníci majú na všetko výhovorku. Zákon je taký a taký. Máme na to 60 dní.Ja si ale myslím, že zákony sú na to aby ľuďom pomáhali a nie obmedzovali. Prečo by sme si Slováci nemohli navzájom pomáhať? Začnime prekonávať tú ľahostajnosť.

Zem ľahostajnosť.

17.05.2018

Opíšem vám kam až taká ľahostajnosť môže na Slovensku viesť. Priemerná rodina, družka udržuje domácnosť. On pracuje mimo trvalé bydlisko.Sú radi keď sa stretnú po dvoch troch týždňoch.Lenže,zrazu viac »

Zem ľahostajnosť.

14.05.2018

Ako som už písal,sme na Slovensku ľahostajný ku sebe samým.Nerobíme pre Slovákov toľko ako pre cudzincov. Cudzincom ponúkneme pozemky na stavbu závodov,v ktorých budeme v konečnom dôsledku viac »

Koloseum, Rím

Hnutie piatich hviezd a Liga sa dohodli na novom premiérovi, jeho meno sa najskôr dozvie prezident

20.05.2018 20:58

Jeden z dvojice talianskych populistických lídrov oznámil, že sa so svojím rivalom zhodli na tom, kto by mal byť novým premiérom - ani jeden z nich.

Steven Mnuchin,

Mnuchin: Obchodná vojna medzi USA a Čínou sa odkladá

20.05.2018 20:52

Spojené štáty a Čína sa dohodli, že zatiaľ nenaplnia svoje hrozby uvalenia nových ciel na vzájomnú obchodnú výmenu.

dovolenka, lietanie, letisko

Drahšia ropa, drahšie dovolenky

20.05.2018 20:00

Aj rozhodnutia vo vysokej medzinárodnej politike zdražujú naše letné dovolenky.

hzs, horská záchranná služba

Vo Vysokých Tatrách zahynul 57-ročný Poliak

20.05.2018 19:02

Vysoké Tatry si dnes vyžiadali ďalšiu obeť.

lektor

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 3
Celková čítanosť: 1402x
Priemerná čítanosť článkov: 467x

Autor blogu

Kategórie

Archív