Založ si blog

Zem ľahostajnosť.

Neviem, ale od istého času,sú Slováci voči všetkému (okrem peňazí) ľahostajný.Čo si budeme nahovárať, porevolučné obdobie nieje to čo sme chceli. Tak sme prestali veriť v lepšie Slovensko.Cítime sa podvedený po každých voľbách…To sa pravdepodobne podpisuje pod neustálu ľahostajnosť.Prišiel som minule k lekárovi špecialistovi a dozvedel som sa: nemáte sprievodku odporučenie od obvodného doktora;

nieste objednaný (cez internet );

váš problém nieje akútny;

dovidenia.

Pritom ma mohla, sestrička objednať keď som tam bol osobne. To by človek pochopil keď môže chodiť a vie ako sa objednať cez internet. Mňa doviezla sanitka. Moja 69 ročná matka ma dotisla ku ambulancii. Viem lekári toho majú veľa.No pamätám si časy keď boli ústretovejšie sestričky .Nie len ku svojim známym. To isté sa deje na úradoch.Úradníci majú na všetko výhovorku. Zákon je taký a taký. Máme na to 60 dní.Ja si ale myslím, že zákony sú na to aby ľuďom pomáhali a nie obmedzovali. Prečo by sme si Slováci nemohli navzájom pomáhať? Začnime prekonávať tú ľahostajnosť.

Kráľ a trubadúr

21.05.2018

Určite ste už počuli niečo o demokracii. Vláda ľudu. Ľud si volí parlament. Od parlamentu závisí vláda.Prezidenta volí ľud. Ako povedal T. G. Masaryk: " Aký pán taký krám." Odkaz tohoto viac »

Zem ľahostajnosť.

17.05.2018

Opíšem vám kam až taká ľahostajnosť môže na Slovensku viesť. Priemerná rodina, družka udržuje domácnosť. On pracuje mimo trvalé bydlisko.Sú radi keď sa stretnú po dvoch troch týždňoch.Lenže,zrazu viac »

Zem ľahostajnosť.

14.05.2018

Ako som už písal,sme na Slovensku ľahostajný ku sebe samým.Nerobíme pre Slovákov toľko ako pre cudzincov. Cudzincom ponúkneme pozemky na stavbu závodov,v ktorých budeme v konečnom dôsledku viac »

sarmat

Rusi zverejnili nové videá svojich špičkových zbraní, pozrite si ich

19.07.2018 22:29

Futuristické zbrane, z ktorých niektoré sú už v službe, sú navrhnuté tak, aby poskytli Rusku silný odstrašujúci účinok proti akejkoľvek agresii.

Finland Trump Putin Summit

Čiernohorci odmietli slová Trumpa, že by boli schopní vyvolať svetovú vojnu

19.07.2018 21:57

"Čierna Hora je maličká krajina s veľmi silnými ľuďmi... Majú veľmi tvrdých ľudí. Môžu sa stať útočnými a - dobré ráno - máme tu tretiu svetovú vojnu," povedal Trump.

Ukrajina, vojaci

Rusko sa ospravedlnilo arménskemu Paniku za spôsobenú paniku

19.07.2018 21:27

Počas neohláseného cvičenia ruskí vojaci v dedine strieľali a prechádzali vojenskými vozidlami.

orbán, jad va-šem

Protestujúci bránili Orbánovi v ceste od pomníka holokaustu Jad va-šem

19.07.2018 21:13

Protestujúci niesli transparenty s nápisi "Nikdy viac!" a "Hanbi sa!" v maďarskom a hebrejskom jazyku.

lektor

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 4
Celková čítanosť: 2295x
Priemerná čítanosť článkov: 574x

Autor blogu

Kategórie

Archív